0
Krepšelis

Prekių sąrašas pagal grupes Antikvariniai Kašpirovskio dantys

Grupės pavadinimas ir kūryba „linksmai beprotiškos“ muzikos mėgėjų ausis kutena jau nuo… 2006 metų. Du bičiuliai nusprendė kurti grupę ir, ilgai nesvarstę, pasirinko gamtoje natūraliomis sąlygomis nesutinkamą žodžių kombinaciją, sukeliančią ilgalaikę migreną gilios prasmės ieškotojams – „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

2012 metais po ilgų ieškojimų ir pasikeitimų grupę „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ aplankė nušvitimas. Metamorfozes išgyvenęs branduolys Juozas Baužys ir Martynas Enčius, įvairių keistų ar netgi fatališkų sutapimų dėka, susipažino su dar keturiais bendraminčiais. Nuo tada grupė vis plačiau šypsosi, smaginasi ir vis įtaigiau hipnotizuoja.

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ – stereotipus laužantys muzikos padūkėliai. Reaguodami į šių dienų gyvenimo ritmą ir atakuodami stipria energetika bei aktyvumu, muzikantai sudaro tai romantikų, tai chuliganų įspūdį. Polka, postpunk’as ir mariarchi, širdį draskančios baladės ir psichodelinės reprizos padeda apdainuoti šių dienų aktualijas – nusikalstamumą, buitines realijas, absurdišką madų vaikymąsi ir, žinoma, meilę.

2015 metų rugpjūčio 11 dieną, per patį Anatolijaus Kašpirovskio gimtadienį, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ išleido savo debiutinį albumą „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, kurį labiausiai išgarsino radijo singlas ir vaizdo klipas „Į Venesuelą“ (režisierius Saulius Baradinskas).

2015 metais „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ laimėjo du M.A.M.A. apdovanojimus – metų proveržio ir metų vaizdo klipo nominacijose. „Į Venesuelą“ taip pat tapo žiūrovų geriausiai įvertintu darbu festivalio „Kino pavasaris“ surengtame vaizdo klipų konkurse „Kažkas atsitiko“.

Pirmomis 2016 metų dienomis vaizdo klipas „Į Venesuelą“ sulaukė gausybės peržiūrų Venesueloje, po to kai „Los dientes Antiguos de Kashpirovski“ davė interviu šios šalies spaudai. Kiek vėliau grupė šią dainą įrašė ir išleido ispaniškai.

2017 metais „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ išleido savo antrą albumą „Problematika“. Grupės klipas dainai „Indai“ (režisierius Saulius Baradinskas) buvo pripažintas metų vaizdo klipu 2018 metų M.A.M.A. apdovanojimuose ir konkurse „KlipVid“.

Dar vienas grupės klipas dainai „Daug dienų“ (režisierė Irena Kunevičiūtė) iš albumo „Problematika“ buvo įvertintas geriausio metų vaizdo klipo nominacijoje 2019 metų M.A.M.A. apdovanojimuose ir tapo jau trečiuoju šį įvertinimą pelniusiu „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ klipu.

2019 metų pavasarį „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pasiryžo imtis naujo iššūkio ir dalyvavo nacionalinėje dainų konkurso „Eurovizija“ atrankoje. Su kūriniu „Mažulė“, skirtu visiems automobilių mylėtojams ir jų mažulėms, grupė nukeliavo iki paties atrankos finalo ir pelnė trečiąją vietą. Kašpirovskiškas vaizdo klipas šiai dainai ir specialus grupės „Mažulės“ šokis“ užkariavo gerbėjų širdis, o „Mažulė“ tapo didžiausiu grupės hitu po kūrinio „Į Venesuelą“. „Mažulė“ buvo pasirinkta ir pirmuoju būsimo „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ albumo singlu ir vėliavnešiu.

2019-ųjų spalį pristačiusi jau trečiąjį albumą „Nieko nereikia daryt“, grupė leidosi į albumo turą Lietuvos miestuose. Didžiausias solinis grupės pasirodymas Lietuvoje su 3.000 žiūrovų įvyko lapkričio mėnesį Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“. Vėliau šis koncertas tapo pirmuoju, kurį šalies žmonės pamatė jau 2020-aisias metais, naujametinę naktį laikrodžiui išmušus dvyliktą.

2020-uosius „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pasitiko pasipylus įvertinimams Lietuvos muzikos scenoje. „Lietaus“ muzikos apdovanojimuose „Aukso lašas“ ir M.A.M.A. apdovanojimuose muzikantai tapo metų grupe, o jų vaizdo klipas 2019 metų hitui „Mažulė“ (režisierius Darius Miniotas) konkurse „KlipVid“ buvo pripažintas metų klipu.

Šiuo metu „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ filmuoja dar kelis neabejotinai nustebinsiančius vaizdo klipus albumo „Nieko nereikia daryt“ dainoms ir ruošiasi didžiausiems karjeros koncertams Lietuvoje ir muzikos festivaliuose užsienyje.

Diskografija:

Antikvariniai Kašpirovskio dantys, 2015

Problematika, 2017

Nieko nereikia daryt, 2019

Filtras

Rasta 6 prekės(-ių).

Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)