0
Krepšelis

Prekių sąrašas pagal grupes KAnDIs

Lietuvos muzikos scenoje – naujas vardas „KAnDIs“! Tai – Algirdo Kaušpėdo ir Viktoro Diawaros muzikinis projektas. Prieš daugiau nei dvejus metus išsiskirsčiusios grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas kartu su pernai dvidešimtmetį šventusios grupės „Skamp“ nariu Viktoru Diawara sukūrė naują grupę ir pristato savo pirmąjį albumą „Už poliarinio rato“.

„KA ir DI yra KAnDIs. Tai kūrybos duetas – dviejų originalių menininkų santaka. Du kūrėjai, kas atsitinka ne taip dažnai, rado tvarų būdą papildyti vienas kitą. Dar daugiau – atverti vienas kitam platesnį meninės regos horizontą. Tai tikrá, stulbinamai efektyvi menininkų sinergija“, – sako grupės „KAnDIs“ vokalistas Algirdas Kaušpėdas.

Abiejų muzikantų bendradarbiavimas prasidėjo dar 2013 metais, kai Viktoras Diawara prodiusavo „Anties“ studijinį albumą „Baisiai džiugu!“, kurį muzikos gerbėjai prisimena iš dainų „Debesys“, „Žaislas“, „Muzika“.

Grupė „KAnDIs“ savo debiutinį albumą išleido šių metų vasario 21 dieną ir pristatė Vilniaus knygų mugėje. Albume yra dešimt dainų. Du šio albumo kūrinius „Vėjas“ ir „Tavęs nėra“ prodiusavo Leonas Somovas.

Filtras

Rasta 1 prekės(-ių).

Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)