0
Krepšelis

Prekių sąrašas pagal grupes Colours of Bubbles

Colours of Bubbles, kilę iš lietuviškuoju Mančesteriu tituluojamų Šiaulių, savo klausytojams serviruoja ypatingus kūrinius, kuriuose modernus indie susipina su europietišku šalčiu. Jų muzika – tamsesnis, gilesnis šiaurės rytų Europos indie roko atspindys.

Diskografijoje kol kas turintys vos du pilnus albumus („Inspired by a True Story“ (2014) ir „She is the Darkness“ (2016) ir vieną minialbumą „Today I Am Feeling Better Than Ever“), „Colours of Bubbles“ yra sugroję beveik 300 koncertų įvairiausiuose Europos kraštuose, pasirodę svarbiausiuose žemyno festivaliuose, tokiuose kaip “Rock in Haapsalu” (Estija), kuriame grupės klausėsi 10 000 gerbėjų minia.

Prieš grupei išleidžiant paskutinį savo albumą „She is the Darkness“, vienas didžiausių Lietuvos muzikos blogų „ManoMUZIKA“ įvardino jį kaip vienu laukiamiausių. Laukimas nenuėjo veltui: sulaukęs vien geriausių muzikos kritikų ir fanų atsiliepimų, albumas patvirtino, jog „Colours of Bubbles“ pradėjo naują grupės etapą, kuriame – kažkas kitokio ir naujo, žavinčio ir su daugybe paslėptų istorijų. Po šio albumo išleidimo ėmė pildytis vaikinų svajonės: 2017 m. lapkritį grupė savo kūryba pristatė nauju projektu „Untold Story“, kurio koncertuose geriausias abiejų grupės albumų dainas atliko pritariant Šv. Kristoforo kameriniam orkestrui, vadovaujamam dirigento Modesto Barkausko. Projektas sulaukė milžiniško populiarumo – kiekvienas pasirodymas buvo išparduotas.

Akivaizdu, kad grupė „Colours of Bubbles“ – Lietuvos indie roko muzikos vėliavnešiai, skleidžiantys savo muziką greičiau bei garsiau, nei kas nors gali įsivaizduoti.

Filtras

Rasta 6 prekės(-ių).

Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)