0
Krepšelis

Prekių sąrašas pagal grupes Carnival Youth

„Carnival Youth“ trijulė iš Latvijos meistriškai apjungia melodingumą kartu su alternatyvaus roko energija, o jų emocinis diapazonas kinta nuo jaunatviškos melancholijos iki tyro džiaugsmo. Šiuo metu jie viena sėkmingiausių grupių Baltijos regione, tai įrodo The European Border Breakers apdovanojimas, kurį jie gavo Eurosonic 2016 festivalyje Nyderlanduose.

Grupė susikūrė 2012 metais ir per visą savo egzistavimo laiką išleido keturis įrašus – „Never Have Enough“, „No Clouds Allowed“, „Propeller“ and „Vienā vilcienā“ (albumas su latviškomis dainomis). Visi šie albumai ir dinamiški gyvi grupės pasirodymai užtikrino sparčiai augantį „Carnival Youth“ gerbėjų skaičių visoje Europoje bei kritikų pripažinimą.

„Carnival Youth“ grojo „NME Club Night“ „KOKO“ Londone ir daugelyje kitų festivalių, tokių kaip „SXSW“ (JAV), „Mondo.NYC“ (JAV), „M for Montreal“ (Kanada), „The Great Escape“ (Didžioji Britanija), „Sziget“ (Vengrija), „Positivus“ (Latvija), „Open’er Festival“ (Lenkija), „Reeperbahn“ (Vokietija), „Eurosonic“ (Nyderlandai) ir kt.

Grupė koncertavo Lietuvoje, Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje ir kitur. Radijo asmenybės, tokios kaip Steve Lamacq (BBC 6 Music), John Kennedy (XFM) ir Chris Hawkins (BBC 6 Music), grojo grupės dainas savo radijo laidose. Keletas „Carnival Youth“ dainų buvo Vokietijos ir Latvijos radijo stočių topų sąraše. Abiejuose albumuose vyko kampanijos JAV ir Kanados kolegijos radijo stotyse per „Planetary Group“ ir „Propeller“, kurios schema parodyta CMJ 80 diagramoje.

Filtras

Rasta 2 prekės(-ių).

Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)